O mnie

Moja fascynacja biżuterią zaczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy jako mała dziewczynka uwielbiałam przeglądać kuferki ze świecidełkami mamy i babci. Połączenie tej fascynacji i ukończenie, najpierw liceum plastycznego, a następnie wyższej uczelni artystycznej, spowodowało, że tworzeniem biżuterii zajęłam się zawodowo. Od prawie dwudziestu lat z pasją ją projektuję i wykonuję.

Prace powstają w pracowni, która mieści się w malowniczym, górskim zakątku Polski, w Szczyrku. Z tej niezwykłej, otaczającej mnie scenerii i bliskości natury czerpię inspiracje i natchnienie.

Moja biżuteria powstaje z różnych materiałów. Głównie jest to wytopione przeze mnie szkło. Są to też różnorodne kamienie naturalne,  surowe i szlifowane. Jednak największą przyjemność sprawia mi praca z kwiatami. Bardzo lubię je zbierać, suszyć i zamykać w szkle.

Pracuję w technice tiffaniego, czyli miedź pokrywam ekologiczną, bezołowiową cyną stylizowaną na srebro lub ciemne srebro. W mojej pracy dbam o każdy detal, począwszy od przycięcia i wypalenia szkła, skończywszy na ozdobnym opakowaniu i możliwie szybkiej wysyłce.

Serdecznie zapraszam do zakupów!

 

A niedawno odwiedził mnie przesympatyczny Pan z radia i rozmawialiśmy na temat biżuterii, gór, przyrody...A zresztą, jeśli macie ochotę, kliknijcie i sami posłuchajcie 😉

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl